Prouvé Żel do czyszczenia toalet

Numer indeksu 502004


Sugerowana cena katalogowa

14,00 PLN


Czysta łazienka

Pojemność: 750 ml

OPIS PRODUKTU


Za co go pokochasz: nie musisz już wybierać, czy Twoja toaleta będzie higienicznie czysta, czy ładnie pachnąca.

Czyszczenie toalety nigdy nie należało do naszych ulubionych zajęć. Nie przepadamy też za zapachem chloru. Dlatego opracowaliśmy skuteczne rozwiązanie, które pomaga nam to robić bardzo szybko, a w całej łazience przecudnie pachnie. Żelowa formuła quick clean błyskawicznie radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Oparta o nowoczesne silikony i naturalny kwas mlekowy zapewnia sanitarnym powierzchniom idealną czystość i piękny blask, a oryginalna kompozycja na bazie francuskich olejków roztacza zachwycający, świeży zapach.

Co jest naszym sekretem: skuteczna żelowa formuła działająca zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie. Gęsty żel nie spływa od razu z czyszczonej powierzchni, ale powleka ją i pozwala działać aktywnym składnikom. Żel znakomicie działa również poniżej lustra wody.

Do czego możesz go użyć: muszli klozetowych, muszli bidetowych, zlewów i brodzików ceramicznych.

O co jeszcze zadbaliśmy: by nie zawierał ani kropli chloru.

Co tak pięknie pachnie: soczyste owoce, słodka wanilia i kokos.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: brzoskwinia, morela

Nuta serca: truskawka

Nuta głębi: amber, wanilia, kokos

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: polej żelem czyszczoną powierzchnię i pozostaw na kilka minut. W razie konieczności przeszoruj szczotką. Obficie spłucz wodą.

O czym warto jeszcze pamiętać: o regularnym czyszczeniu deski klozetowej i powierzchni znajdującej się pod nią. Możesz je także wymyć naszym żelem.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, methylisothaizolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: opakowanie produktu nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego produktu nie ucierpiało żadne zwierzę.