Prouvé Spray do mycia kabin prysznicowych

Numer indeksu 502002


Sugerowana cena katalogowa

13,00 PLN


Czysta łazienka

Pojemność: 500 ml

OPIS PRODUKTU


Za co go pokochasz: kiedy się z nim zaprzyjaźnisz, czas spędzony pod prysznicem będzie czystą przyjemnością.

Co zwykle robisz pod prysznicem? Relaksujesz się, czy zastanawiasz, czym wreszcie skutecznie wyczyścisz zacieki na szybie kabiny? My zdecydowanie opowiadamy się za przyjemnościami, więc gorąco polecamy Ci nasz spray. Sprawdzona formuła na bazie kwasu mlekowego i alkoholu skutecznie usuwa codzienne zabrudzenia, naloty z mydła i środków czystości, kamienia wodnego i białe nacieki wodne. Pozostawia szyby krystalicznie czyste, bez smug i zacieków, ogranicza zaparowywanie. A na dodatek przepięknie pachnie, bo użyte w nim olejki zapachowe sprowadziliśmy prosto z Francji.

Co Cię w nim zachwyci: spray tworzy na powierzchniach film, doskonale zabezpieczający przed ponownym osadzaniem się zanieczyszczeń i powstawaniem kamienia. A to oznacza mniej sprzątania w przyszłości.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: olejki zapachowe bez alergenów zgodnie ze standardami IFRA (International Fragrance Association).

Co możesz nim umyć: kabiny prysznicowe szklane lub akrylowe, płytki ścienne i podłogowe, brodziki, elementy plastikowe kabin.

Co tak pięknie pachnie: soczyste maliny, delikatny aloes i bardzo słodkie toffi.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: czarna porzeczka, malina, brzoskwinia, aloes

Nuta serca: jaśmin, geranium, konwalia

Nuta głębi: drzewo sandałowe, piżmo, toffi

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: spryskaj całą kabinę prysznicową, odczekaj chwilę i obficie spłucz wodą. W razie silniejszych zabrudzeń możesz po spryskaniu przeszorować najbardziej newralgiczne miejsca.

Co Ci się może przydać: myjka z gumowym ściągaczem wody.

Ostrożności nigdy za wiele: ten spray ma w składzie wiele środków czynnych. Jeśli masz wątpliwości, czy nie uszkodzi czyszczonej powierzchni, lepiej wcześniej sprawdź jego działanie w nieeksponowanym miejscu. Nigdy nie stosuj spray’u do marmuru i kamienia naturalnego.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła odtłuszczacza jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego odtłuszczacza nie ucierpiało żadne zwierzę.