Prouvé Żel do czyszczenia grilli i piekarników

Numer indeksu 594306


Sugerowana cena katalogowa

12,60 PLN


Lśniąca kuchnia

Pojemność: 500 ml

OPIS PRODUKTU


Za co go pokochasz: za zredefiniowanie pojęcia „brud niemożliwy do usunięcia”. Usuwa nawet to, co wydawało się nieusuwalne.

Kuchnia to serce Twojego domu. W niej zawsze dużo się dzieje, więc ważne, by była czysta. Przy przygotoLubisz siedzieć z rodziną przy rozpalonym kominku? Albo gdy znajomi przychodzą na grilla? My też. Uwielbiamy ten przyjemny dymny zapach, pyszne jedzenie i miło spędzony czas. A odkąd stworzyliśmy żel do czyszczenia grilli i piekarników, lubimy nawet sprzątanie po grillu i mycie szyb kominkowych. Ten niezwykle skuteczny żel z łatwością usuwa nawet stare przypalenia i odymienia, zaschnięty tłuszcz i resztki jedzenia. Możesz nim z błyskawicznie wyczyścić szyby kominkowe, grille, ruszty i wnętrza piekarników.

Co cię w nim zachwyci: gęsta żelowa konsystencja. Nie spływa z czyszczonej powierzchni, ale otula ją i pozwala działać aktywnym składnikom.

Co nim wyczyścisz: grille, piekarniki, ruszty, rożna, szyby kominkowe, zewnętrzne powierzchnie patelni i garnków.

Co nim usuniesz: spieczony tłuszcz, przypalenia, odymienia, nagar, sadzę.

O co jeszcze zadbaliśmy: o bezpieczne zamknięcie.

Dlaczego nie ma zapachu: żeby cię nie korciło, by go wąchać. Nigdy tego nie rób, ponieważ to niebezpieczne.

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: spryskaj równomiernie czyszczoną powierzchnię, odczekaj maksymalnie 15-20 minut, a potem papierowym ręcznikiem zbierz zanieczyszczenia. Potem spłucz czystą wodą i wytrzyj do sucha. Gotowe!

Co może ci się przydać: gąbka czyszcząca lub szczotka oraz papierowy ręcznik do zebrania resztek zanieczyszczeń.

Ostrożności nigdy za wiele: ten żel ma w składzie wiele środków czynnych. Jeśli masz wątpliwości, czy nie uszkodzi czyszczonej powierzchni, lepiej wcześniej sprawdź jego działanie w nieeksponowanym miejscu. Pamiętaj, by nie używać żelu do powierzchni wykonanych z aluminium.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole. Zawiera wodorotlenek sodu; N-tlenek N,N dimetylotetradecylaminy.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła odtłuszczacza jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego odtłuszczacza nie ucierpiało żadne zwierzę.