Prouvé Żel do mycia naczyń

Numer indeksu 501004


Sugerowana cena katalogowa

14,00 PLN


Lśniąca kuchnia

Pojemność: 500 ml

OPIS PRODUKTU


Za co go pokochasz: za łagodność dla dłoni. Nie musisz zmywać w rękawiczkach, bo nasz żel ma znakomite składniki nawilżające.

Wspólne gotowanie z przyjaciółmi lub rodziną to niesamowita radość. Szkoda tylko, że po każdym, nawet najwspanialszym, posiłku w zlewie czekają na Ciebie brudne naczynia. Nie trać jednak apetytu, bo już jedna kropla tego gęstego żelu z łatwością usuwa tłuszcz, resztki jedzenia i inne zabrudzenia. Jest niezwykle skuteczny, wydajny i bezpieczny nawet dla najdelikatniejszej porcelany.

Co sprawia, że tak doskonale dba o dłonie: kiedy ty zmywasz, my myślimy o pielęgnacji Twoich dłoni. W naszym żelu wykorzystujemy tylko łagodne środki myjące. Żeby zapewnić Twoim dłoniom odpowiednie nawilżenie, jego skład wzbogaciliśmy o olej ryżowy, kompleks ziołowy z krwawnika, nagietka, kasztanowca, oczaru, dziurawca, malwy, rumianku i mięty oraz polisacharydy z peruwiańskiej rośliny tara (Caesalpinia spinosa).

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: zanim ten żel trafił do Twojej kuchni, przeszedł szereg szczegółowych badań, w tym badanie dermatologiczne, potwierdzające tolerancję skórną. Zastosowane przez nas olejki zapachowe nie mają alergenów zgodnie ze standardami IFRA (International Fragrance Association). Żel posiada również atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny) Nr atestu: H-HŻ-6071-0076/2017/A, data ważności: 20.04.2020 r. Zadbaliśmy o to wszystko, ponieważ twoja satysfakcja ma dla nas ogromne znaczenie.

O co jeszcze zadbaliśmy: o fizjologiczne pH żelu.

Co tak pięknie pachnie: świeża mięta, igliwie sosny, słodka róża, lawenda i zmysłowe drzewo sandałowe.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: świeże zioła, mięta, aldehyd

Nuta serca: róża, jaśmin, lawenda

Nuta głębi: igliwie sosny, drzewo sandałowe, piżmo

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: niewielką ilość żelu nanieś na gąbkę do mycia naczyń, a umyte naczynia obficie spłucz wodą, wytrzyj do sucha lub po prostu pozostaw na ociekaczu.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa, Glycerin, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Rice Oil Glycereth-8 Esters, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Hypericum Perforatum Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Malva Sylvestris Flower Extract, Tilia Platyphyllos Flower Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Achillea Millefolium Flower Extract, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła odtłuszczacza jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego odtłuszczacza nie ucierpiało żadne zwierzę.