Prouvé Aksamitne mleczko do czyszczenia

Numer indeksu 504001


Sugerowana cena katalogowa

14,00 PLN


Produkty uniwersalne

Pojemność: 500 ml

OPIS PRODUKTU


Za co go pokochasz: aksamitność konsystencji jak w najdelikatniejszym kosmetyku przy jednoczesnej szybkości i skuteczności działania. Zawiera delikatną oliwę z oliwek, która pięknie nabłyszcza czyszczoną powierzchnię.

Czy wiesz, że niektóre domowe sprzęty są tak delikatne, że mocne szorowanie może uszkodzić ich powierzchnię? Dlatego tworząc nasze aksamitne mleczko zainspirowaliśmy się kosmetykami do demakijażu. Dzięki temu nie tylko łagodnie czyści, ale również pielęgnuje, nadaje połysk i chroni czyszczone powierzchnie.

Co jest naszym sekretem: delikatna formuła pozwalająca czyścić bez zarysowań.

Co nim możesz czyścić: porcelanę sanitarną (zlewy, umywalki, wanny), urządzenia kuchenne, powierzchnie niklowane, ceramiczne, emaliowane, plastikowe meble ogrodowe, ściany pokryte płytkami.

Co bez trudu usuwa: naloty z wody i mydła, osady kamienne, rdzawe plamy, przypalenia i tłuste osady.

Co tak pięknie pachnie: cytrusy, czarna oliwka, lilia, kwiat gruszy i drzewo sandałowe.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: bergamotka, mandarynka, czarna oliwka

Nuta serca: lilia, aloes, kwiat gruszy

Nuta głębi: drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: nałóż mleczko na czyszczoną powierzchnię, zupełnie tak jak preparat do demakijażu. W razie potrzeby lekko potrzyj. A potem delikatnie zdejmij pozostałości lekko wilgotną ściereczką i obficie spłucz wodą.

Ostrożności nigdy za wiele: przed użyciem starannie usuń z czyszczonej powierzchni wszystkie drobiny (np. okruchy), które mogą ją zarysować. Nigdy nie stosuj do marmurów.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, metylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: opakowanie produktu nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego produktu nie ucierpiało żadne zwierzę.