Prouvé Żel do prania tkanin kolorowych

Numer indeksu 503006


Sugerowana cena katalogowa

23,00 PLN


Pachnące pranie

Pojemność: 1000 ml

OPIS PRODUKTU


Za co go pokochasz: za pewność, że twoje kolorowe ubrania mają żywe i intensywne barwy, a Ty wyglądasz świetnie.

Łączenie kolorów może sprawiać trudność, zwłaszcza gdy po kolejnym praniu odcień malinowego swetra jest coraz bardziej mleczny, a pomarańczowe spodnie straciły blask. Żeby Twoje ubrania zawsze robiły świetne wrażenie, zaprojektowaliśmy żel, który doskonale chroni kolory przed efektem sprania. Zapobiega transferowi pigmentów między tkaninami, przez co jeszcze lepiej zabezpiecza kolory tkanin. Od teraz my zadbamy o intensywne kolory Twoich ubrań, a Ty o udane wielobarwne stylizacje.

Co Cię w nim zachwyci: jego żelowa, skoncentrowana formuła. Dzięki temu działa efektywnie i nie zabiera wiele miejsca na półce, a starcza na bardzo długo.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: składnik zapobiegający transferowi pigmentów między tkaninami.

Co jest naszym sekretem: formuła z aktywnymi enzymami sprawia, że żel działa znakomicie już w niskich temperaturach (od 20°C). A jak dobrze wiesz, pranie w niższych temperaturach jest korzystne nie tylko dla twoich ubrań, ale i finansów.

Co jest szczególnie ważne dla mężczyzn: rozumiemy, że możesz nie odróżniać wszystkich kolorów. Jeśli nie wiesz, czy jej szmaragdowe spodnie możesz wyprać razem ze swoim seledynowym T-shirtem, nasz żel daje ci zielone światło. Dzięki składnikowi zapobiegającemu transferowi pigmentów, możesz prać wszystkie kolory razem (chyba że producent odzieży zaznaczy inaczej na metce).

Do jakich tkanin możesz ją zastosować: żel możesz zastosować do wszystkich rodzajów tkanin i do wszystkich kolorów, do odzieży męskiej i damskiej.

Co tak pięknie pachnie: uwielbiamy bawić się zapachami, dlatego poprosiliśmy współpracujących z nami kreatorów, by stworzyli kompozycję oddającą bogactwo świata kolorów. Gdy tylko poczuliśmy wibrujące nuty moreli i pulsowanie pikantnych przypraw, wiedzieliśmy, że żaden inny zapach nie odda tego lepiej.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: morela, róża, aldehyd

Nuta serca: geranium, ylang-ylang, przyprawy

Nuta głębi: kumaryna, piżmo, paczula

Co jeszcze możesz zrobić dla swoich czarnych ubrań: do płukania wykorzystaj nasz perfumowany żel do zmiękczania tkanin o znakomitych właściwościach antystatycznych.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, <5% fosfoniany, <5% EDTA i jego sole, enzymy, kompozycja zapachowa (Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: opakowanie produktu nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego produktu nie ucierpiało żadne zwierzę.