Prouvé Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych

Numer indeksu 503005


Sugerowana cena katalogowa

23,00 PLN


Pachnące pranie

Pojemność: 1000 ml

OPIS PRODUKTU


Za co go pokochasz: za pewność, że Twoje czarne ubrania wyglądają świeżo i elegancko, a Ty przyciągasz spojrzenia.

Piękna, głęboka czerń działa jak magnes. Przyciąga pełne zachwytu spojrzenia, ale i wszystkie paproszki i drobinki kurzu. Pyłki osadzające się na włóknach i kamień z twardej wody sprawiają, że czarne kolory tracą swoją głębię, a ciemne tkaniny bledną i gasną. Żeby walczyć z tym niekorzystnym efektem, stworzyliśmy żel, który zapobiega ponownemu osiadaniu na włóknach zabrudzeń i nalotu z kamienia wodnego. Chroni tkaniny przed utratą koloru, nie pozostawia nieestetycznych jasnych smug i zacieków. Perfekcyjnie dba o głębię i intensywność czerni i ciemnych kolorów.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: formuła black protect.

Co Cię w nim zachwyci: jego żelowa, skoncentrowana formuła. Dzięki temu działa efektywnie i nie zabiera wiele miejsca na półce, a starcza na bardzo długo.

Co jest naszym sekretem: formuła z aktywnymi enzymami sprawia, że żel działa znakomicie już w niskich temperaturach (od 20°C). A jak dobrze wiesz, pranie w niższych temperaturach jest korzystne nie tylko dla Twoich ubrań, ale i finansów.

Do jakich tkanin możesz ją zastosować: żel możesz zastosować do wszystkich rodzajów tkanin, do wszystkich ciemnych kolorów i czerni, do odzieży męskiej i damskiej.

Co tak pięknie pachnie: uwielbiamy bawić się zapachami, dlatego poprosiliśmy współpracujących z nami kreatorów, by stworzyli kompozycję inspirowaną elegancją czerni. Oczarowali nas zmysłowym nokturnem, łączącym klasyczne nuty róży i konwalii z ciepłymi akcentami piżma.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: cytrusy, aldehyd

Nuta serca: czarna róża, konwalia

Nuta głębi: nuty drzewne, amber, piżmo

Co jeszcze możesz zrobić dla swoich czarnych ubrań: do płukania wykorzystaj nasz perfumowany żel do zmiękczania tkanin o znakomitych właściwościach antystatycznych.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, <5% fosfoniany, <5% EDTA i jego sole, enzymy, kompozycja zapachowa (Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: opakowanie produktu nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego produktu nie ucierpiało żadne zwierzę.