Prouvé Żel do prania tkanin białych

Numer indeksu 503004


Sugerowana cena katalogowa

24,00 PLN


Pachnące pranie

Pojemność: 1000 ml

OPIS PRODUKTU


Za co go pokochasz: za pewność, że Twoje jasne i białe ubrania są idealnie czyste, a Ty wyglądasz doskonale.

Ile znasz odcieni bieli? Śnieżna biel bawełny, kremowa biel koronek, perłowa biel atłasu, mleczna biel jedwabiu… Każdy najmniejszy niuans, każde załamanie światła ma znaczenie. My znakomicie widzimy różnicę między śnieżną bielą koszuli a alabastrową bielą taftowej sukni. Dlatego formuła naszego żelu do prania została opracowana tak, by chronić wszystkie odcienie bieli, nie tylko te śnieżne. Utrzymuje je w nienagannej czystości, zapobiega szarzeniu i nie pozostawia smug. Znakomicie ożywia jasne kolory, pozostawiając pranie świeże i cudownie pachnące.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: formuła white sensir. Żel nie zawiera optycznych wybielaczy, dlatego jest bezpieczny dla wszystkich odcieni bieli i nie powoduje szarzenia delikatnych tkanin.

Co Cię w nim zachwyci: jego żelowa, skoncentrowana formuła. Dzięki temu działa efektywnie i nie zabiera wiele miejsca na półce, a starcza na bardzo długo.

Co jest naszym sekretem: formuła z aktywnymi enzymami sprawia, że żel działa znakomicie już w niskich temperaturach (od 20°C). A jak dobrze wiesz, pranie w niższych temperaturach jest korzystne nie tylko dla twoich ubrań, ale i finansów.

Co jest szczególnie ważne dla mężczyzn: rozumiemy, że możesz nie widzieć wszystkich odcieni bieli. Nie martw się, nie musisz ich wszystkich odróżniać. Nasz płyn perfekcyjnie zrobi to za ciebie.

Do jakich tkanin możesz ją zastosować: żel możesz zastosować do wszystkich rodzajów tkanin i do wszystkich jasnych kolorów i bieli, do odzieży męskiej i damskiej.

Co tak pięknie pachnie: uwielbiamy bawić się zapachami, dlatego poprosiliśmy współpracujących z nami kreatorów, by stworzyli kompozycję inspirowaną bielą. Mistrzowsko połączyli moc białych kwiatów z łagodnością bawełny i chłodnym akcentem płatków śniegu.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: płatek śniegu, jabłko, fiołek, cytrusy

Nuta serca: jaśmin, róża, bawełna

Nuta głębi: piżmo, cedr, nuty pudrowe

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, <5% fosfoniany, <5% EDTA i jego sole, enzymy, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: opakowanie produktu nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego produktu nie ucierpiało żadne zwierzę.