Prouvé Żel do usuwania plam

Numer indeksu 503001


Sugerowana cena katalogowa

15,00 PLN


Pachnące pranie

Pojemność: 500 ml

OPIS PRODUKTU


Za co go pokochasz: za bezwzględność dla plam i łagodność dla tkanin. Maksymalnie 10 minut wystarczy, by czyściutkie ubrania mogły wrócić na honorowe miejsce w Twojej szafie

Kawa na ulubionych spodniach? Ślady podkładu na nowej bluzce? Czy to znak, że musicie się rozstać? Nie! Nigdy więcej nie skazuj swoich ubrań na nienoszenie! Pozbądź się plam, a nie ubrania. Sekretem skuteczności naszego żelu jest formuła oxystem, oparta na aktywnym tlenie i enzymach. Doskonale działa nawet w niskich temperaturach (już od 20°C), dzięki czemu możesz go użyć także do delikatnych tkanin. Gęsty żel łatwo rozprowadza się na tkaninie i wnika w plamy, precyzyjnie działa punktowo i jest szalenie wydajny.

Co Cię w nim mile zaskoczy: jest delikatny dla kolorów. Nawet po wielokrotnym użyciu zachowują swój naturalny odcień.

Jakie plamy możesz nim usunąć: dzięki enzymom w okamgnieniu usuwa nawet trudne plamy z wina, trawy, krwi, warzyw i owoców oraz tłuszczy (sosy, masło, oleje).

Do czego możesz go użyć: do wszystkich rodzajów tkani, nawet tych najdelikatniejszych, do ubrań białych i kolorowych.

O co jeszcze zadbaliśmy: by nie zawierał ani kropli chloru.

Dlaczego nie ma zapachu: odplamiacz jest bezzapachowy, żeby można go było stosować również do ubrań dziecięcych. By twoje ubrania przepięknie pachniały, dodaj do prania naszą perfumowaną odżywkę lub żel do płukania.

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: żel możesz stosować bezpośrednio na plamę (punktowo) lub dodać go do prania.

O czym warto jeszcze pamiętać: o regularnym czyszczeniu deski klozetowej i powierzchni znajdującej się pod nią. Możesz je także wymyć naszym żelem.

Przed praniem: nałóż żel bezpośrednio na plamę i potrzyj delikatnie tkaninę. Pozostaw na maksymalnie 10 minut i nie dopuszczaj do wyschnięcia żelu na tkaninie. Potem wypierz odzież jak zwykle to robisz, w pralce albo ręcznie.

Pranie w pralce (4,5 kg wsadu): Standardowe zabrudzenia: dodaj do prania 50 ml żelu. W przypadku trudnych do usunięcia lub zaschniętych plam: dodaj do prania 100 ml.

Namaczanie: dodaj 50 ml żelu do 5 litrów ciepłej wody i wymieszaj. Namaczaj tkaniny maksymalnie 30 minut.

Ostrożności nigdy za wiele: ten żel ma w składzie wiele środków czynnych. Jeśli masz wątpliwości, czy nie uszkodzi czyszczonej tkaniny, lepiej wcześniej sprawdź jego działanie w nieeksponowanym miejscu. Przed użyciem sprawdź wytyczne od producenta odzieży (na metce). Nie stosuj żelu na metalowe części. Nie stosuj do ubranek dzieci poniżej 3. roku życia.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% związki wybielające na bazie tlenu, <5% fosfoniany, enzymy. Zawiera nadtlenek wodoru.

Ważne nie tylko dla ekologów: opakowanie produktu nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego produktu nie ucierpiało żadne zwierzę.